hypothetical
29 Mar, 2024, 10:00

Autor Wątek: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek  (Przeczytany 8907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Claudi

  • Gość
Odp: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Lip, 2015, 20:57 »
Pisząc to myślałem o naszym "administratorskim" środowisku, bo chociaż się ostro kłócimy (kłóciliśmy?) od czasu do czasu, to jednak nie pamiętam, by ktoś komuś wyciął jakiś podobny numer.

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Lip, 2015, 23:15 »
Pisząc to myślałem o naszym "administratorskim" środowisku, bo chociaż się ostro kłócimy (kłóciliśmy?) od czasu do czasu, to jednak nie pamiętam, by ktoś komuś wyciął jakiś podobny numer.

to prawda :)))
raczej możemy na siebie liczyć.
Zresztą wiesz, że gdyby to była szynszyla to sprawa wyglądałaby inaczej :)
no i gdyby to nie była sobota, godzina 20... :(

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline Nerchel

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Lip, 2015, 00:54 »
Cześć, tu Paulina (przyszły obiecany DS owego szczurka)
Od jakiegoś czasu zaglądałam tu i muszę powiedzieć, że jestem Wam bardzo wdzięczna. Nie spodziewałam się, że środowisko szynszylowe może być takie serdeczne i chętne do pomocy. Nie chodzi mi tylko o bazarek, ale samo wsparcie, jakim otoczyliście Alinę. Mnie też to bardzo pomogło. Nawet nie wiecie, ile nerwów nas kosztowała cała akcja, a jeszcze nie wiadomo, czy Andrzej nie wywinie jeszcze jakiegoś numeru.
Wczoraj się dowiedziałam, że "Marcel" był leczony również z wszołów. Na początku myślałam, że DT Andrzeja ściemnia, żeby wrobić nas w jeszcze większe koszty, ale gdy koordynatorka Vivy to potwierdziła, musiałam uwierzyć. Nie wiadomo, skąd je złapał, ze wszołami miałam już wiele razy do czynienia, ale u moich sklepowców nie widziałam żadnych objawów...
Tak czy siak, ivermektyna już została wylana, więc nie ma co po niej płakać. Ważne, żeby ogon miał, jak zdrowieć.
W sobotę Viva odbiera zwierzaka i będzie gotowa go nam już przekazać(chociaż z moich rozmów z DT wynikało, że średnio chcą go oddawać...). Jeśli wszystko będzie dobrze, to najpóźniej we wtorek będziemy mogli się pochwalić zdjęciami, żeby nie trzymać Was w niepewności. ;)

Pozdrawiam cieplutko!

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Lip, 2015, 05:23 »
Witaj Paulina. Mam nadzieję ,że szczurek trafi do ciebie bez problemów. Trzymamy za to  mocno kciuki. No i  oczywiście czekamy na zdjęcie dzielnego chłopaka już w twoim domu.

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Sie, 2015, 20:55 »
Czy wiadomo, co dzieje sie ze szczurkiem ?

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Sie, 2015, 22:37 »
Oo, też chciałam zapytać :)

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Sie, 2015, 22:39 »
Hej :) ponoć zagojony, oswaja się z wielką klatka - i tyle wiem bo Paulina była teraz na urlopie ale jutro widzę się z.nią w.pracy to powiem jej żeby się odezwała :))

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline Nerchel

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Sie, 2015, 22:57 »
Hej, zagojony i nawet połączony z czwórką bab, które go ustawiają po kątach. Najciekawsze jest to, że najbardziej próbuje go dominować Czarnuszka, czyli poprzednia omega. Widać chce sobie odbić, że wcześniej to ona była najniżej. Czasem Maska (alfa) przyjdzie, żeby ich rozdzielić. Facet jest tak potulny, że właściwie sam się dominuje na ich widok. Nie wiem, czy tak lubi femdom, czy po prostu chce być kulturalny wobec dam.

Ale widzę poprawę w samopoczuciu. Wcześniej przez tydzień siedział sam w tej wielkiej klatce i bał się po niej chodzić. Teraz dostał towarzystwo i aż chce mu się biegać. Nawet nie może się zdecydować, w którą stronę. Zabawnie to wygląda. :D

Zdjęcia Jaskra, jego nowego stada i lokum porobię w poniedziałek. Dzisiaj jestem zbyt zmęczona, a jutro muszę iść do pracy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, dziękuję za zainteresowanie ;)


Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Sie, 2015, 00:06 »
Paulino, dziękujemy za relację :) To super, że Jaskier, to zapewne jego nowe imię, czuje się już lepiej i odzyskał wigor. Foteczki oglądniemy bardzo chętnie :)

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Sie, 2015, 21:11 »
To świetnie , ze Jaskier zaprzyjażnił się z panienkami ! Szczuraski to wesołe stworzenia, jezeli tylko mają warunki do okazania tej radości zycia ! Kiedyś bałam sie szczurków, ale jak nasza najstarsza sie zawzięła i z pierwszej wypłaty kupiła dwa dambusie to nawet się ich nie boje jak same wchodzą mi na ręce gdy sie je karmi.

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Nerchel

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek
« Odpowiedź #35 dnia: 17 Sie, 2015, 23:49 »
Dziś kolejny sukces dla Jaskra! Czarnuszka znowu chciała go gnębić, ale ten się postawił i ją zdominował. Alfa wciąż go iska po brzuchu, z wielką nadzieją sprawdzając również czy może jednak ma jajka ;)
Jakoś podłapał od reszty, że hamaki są do biegania, a pręty do wspinania. Powoli nawet ogarnia, że kupki się robi tam, gdzie jest nasypany żwirek... Ale za to sika wszędzie i muszę im ciągle półki przemywać.

Jego szczytem było dziś to, że mi nasikał do łóżka...

Teraz siedzi w górnym koszyku, razem z Miotłą.

Ogółem, mam w tej chwili pięć szczurów: Maskę, Miotłę, Dańkę, Czarnuszkę i Jaskra, który został tak przechrzczony, bo na myśl o "Marcelu" robiło mi się już niedobrze. Nie chcę, by jego imię przypominało mi, jakie peryferie zapewnił nam znajomy z jego dziewczyną. Mimo wszystko, czuję ogromną wdzięczność do Vivy, bo to dzięki jej koordynatorce w ogóle odzyskaliśmy Jaskra. To, że wybrali inną lecznicę, to już ich indywidualne powody...

Jestem wdzięczna Waszemu forum za ogół odzewu i pomoc, która pomogła nam stanąć na nogach. Dzięki bazarkowi udało się odciążyć Dream z kosztów(a należało się jej, bo to ona wszystko zorganizowała). Chciałam podziękować również Gratce, za ofiarowaną paczkę karmy (otworzyłam ją przedwczoraj po zakończeniu paczki VL). Zawsze miałam zaufanie do XtraVital i tym razem również widzę, że im smakuje. Po pierwszym nasypaniu co grubsze chrupki znalazły się w hamaczkach, jako te najcenniejsze :D

Chciałam też oświadczyć, że w podzięce dla Dream mam w planach ulepić ceramiczne kąpielisko dla jej kulek. Piszę to tutaj, żeby mieć motywację do zachowania twarzy :)

https://drive.google.com/file/d/0B5l0lO5r6pInWHA5ZFpTdGNDclE/view
https://drive.google.com/file/d/0B5l0lO5r6pInN0lNWXR0dThTRTg/view
https://drive.google.com/file/d/0B5l0lO5r6pInUHg5MThzRDVsSTg/view
https://drive.google.com/file/d/0B5l0lO5r6pInWHA5ZFpTdGNDclE/view
https://drive.google.com/file/d/0B5l0lO5r6pInNjR5bE0wbHdIYjQ/view
 
No i bonus w postaci Maski:
https://drive.google.com/file/d/0B5l0lO5r6pInbFpnbUhFVm9uQk0/view

Ogółem, już wiem, czemu robię tak mało zdjęć. Po prostu mi nie wychodzą :D

Ps, mam nadzieję, że linki się otwierają. Poprzedni sender coś zawiódł i na szybko szukałam alternatywy.

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Sie, 2015, 05:33 »
Super stworki. haha jajka nie odrosną. Foty fajne. No i mam nadzieję,że Dream się pochwali kąpieliskiem.

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: dream* potrzebuję Waszej pomocy. = bazarek
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Sie, 2015, 20:51 »
Wiszący na kratach Jaskierek ! Super ! A imie wybrałaś bardzo oryginalne ! Nasze szczuraski to Duffy i Nikki

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

 

Słanianie się na nogach, trzęsienie się, brak apetytu - brak biegunki. Pomocy!

Zaczęty przez Michał i LolaDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 18974
Ostatnia wiadomość 12 Wrz, 2009, 16:25
wysłana przez Dariaa
Pomocy, boje się że szylek zdechnie :( nie je, nie pije, ciężko oddycha po antyb

Zaczęty przez kamica16Dział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 20455
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2013, 10:39
wysłana przez Alicja Mannschack
zalane płuca, powiększona wątroba, zapalenie pęcherza POMOCY :(

Zaczęty przez marekpDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 16478
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2009, 12:26
wysłana przez Mysza <")))/
Bardzo POWIĘKSZONE JĄDRA u samca - pomocy - mieszkamy w Amsterdamie

Zaczęty przez ChinchilliumDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 11597
Ostatnia wiadomość 24 Sie, 2015, 17:48
wysłana przez Paula_91
Samiczki mają 2-miesięczne młode ale siebie nietolerują - pomocy ;(

Zaczęty przez MimozjaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3613
Ostatnia wiadomość 17 Cze, 2014, 18:16
wysłana przez kasiakasiakasia
SimplePortal