hypothetical
28 Mar, 2024, 21:55

* Koszatniczka - na tym forum dowiesz się wszystkiego o opiece nad koszatniczką.

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10
21
Oddam koszatniczkę / Maluchy szukają nowego domu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paulina dnia 01 Lis, 2021, 11:25 »
Chłopcy (Alfa i Tuptuś) oraz dziewczynki (Bella i Karmelka) szukają nowego domu. Zależy nam aby oddać je w parze.
Maluchy mają prawie 5 tygodni i są zdrowe. Płeć została potwierdzona przez lekarza weterynarii.
Historia maluchów jest taka, że w sklepie zoologicznym zamiast 2 samców dostaliśmy parkę i zanim zorientowaliśmy się o pomyłce nasza samiczka była już w ciąży. (Samiec jest już obecnie wykastrowany). Urodziło się 5 zdrowych maluchów. Niestety nie możemy zatrzymać wszystkich. 1 maluszek zostaje z nami wraz z rodzicami, dla 4 pozostałych szukamy pilnie domu. Nie chcemy ich oddać do sklepu zoologicznego, gdyż różny może być wtedy ich los. Zależy nam aby oddać je w dobre ręce. Nie będzie problemu z ewentualnym transportem do innego miasta.
pozdrawiam,
Paulina (Warszawa).
22
Oddam koszatniczkę / Oddam koszatniczki RZESZÓW - Pilne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gosiaek dnia 18 Lip, 2021, 18:02 »
Oddam parę bardzo przyjaznych koszatniczek. Niestety obie z nich starciły końcówki ogonów (były zszywane operacyjnie). Starsza jest w wieku około 3 lat i jest po przejściach ponieważ całe jej rodzeństwo zmarło (pochodzi z kazirodczego miotu i jako jedyna nie miała związanych z tym chorób). Druga kosia ma około 2 lat. Jestem zmuszona je oddać z powodu przeprowadzki ale chcę znaleźć odpowiedzialny dom. Bardzo chętnie oddam je razem z klatką.
23
Oddam koszatniczkę / Oddam koszatniczkę samczyka pilnie !!!!! Poznań !!!!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paulina9696 dnia 03 Lip, 2021, 02:20 »
Witam oddam koszatniczkę 3 letnią, która przeszła już troszeczkę w swoim życiu. Niestety nie może zostać z nami ponieważ nie jest wstanie dogadać się z naszym stadkiem. Do tego stopnia jest to kłopot ze nasze aktualne stadko zaczęło być agresywne wobec siebie co dość mocno nas martwi. Borys jest bardzo ugodowy i przyjazny dla człowieka jednak troszeczkę nie ufny. Wymaga dużo miłości i opieki od przyszłego właściciela, aby nabrać pewności. Oczekujemy od przyszłych właścicieli znajomości tych zwierzątek oraz odpowiednich warunków klatki do prawidłowego rozwoju i komfortu życia zwierzaczka. Bardzo chcemy żeby trafił do dobrego domku gdzie otrzyma dużo miłości. Nie chcemy, aby męczyło się nasze stadko jak i on z tego tytułu musieliśmy podjąć ta ciężka decyzję. Zależy nam, aby udało się znaleźć Boryskowi jak najszybciej dom, aby nie stresować ich już bardziej swoją obecnością.
24
Sprawy wymagające interwencji / Problem z walczącymi koszatniczkami
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RodnaY dnia 25 Maj, 2021, 15:04 »
Witam. Mam problem z dwiema koszatniczkami, od jakiś 2 dni ciągle walczą ze sobą ( jedna ok 2 lat druga 4 lata mieszkają ze soba od dość dawna ) Ta młodsza cały czas zaczepia tą starszą zachodzi od tyłu i gdy tylko ta starsza się odwróci to ta młodsza odwraca się do niej tyłem. Mam również 3cią koszatniczke która jest tak jakby neutralna. Wszystkie trzy są samicami czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje ?? [help] [help]
25
Przyjmę koszatniczkę / przyjmę koszatniczkę dla samotnej Daisy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moniza dnia 17 Maj, 2021, 18:23 »
Nasza  6- letnia Daisy jest samotna od dwóch tygodni, straciła siostrę. Mieszkamy w Bydgoszczy. Najchętniej przyjmiemy jedną lub dwie koszatniczki w wieku powyżej 3 lat, klatka jest duża więc nie ma problemu.
Jeżeli masz dla  Daisy towarzyszkę a jesteś z innego misata, pisz śmiało, coś zakombinujemy, żeby udało się ją przetransportować.
26
Oddam koszatniczkę / Odp: Oddam w dobre ręce koszatniczkę samiczkę Zielona Góra
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marza dnia 17 Maj, 2021, 14:40 »
Nieaktualne
27
Oddam koszatniczkę / Odp: Oddam w dobre ręce koszatniczkę samiczkę Zielona Góra
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moniza dnia 16 Maj, 2021, 16:23 »
Witam,
czy ogłoszenie jest aktualne?
28
Oddam koszatniczkę / Oddam w dobre ręce koszatniczkę samiczkę - nieaktualne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marza dnia 27 Kwi, 2021, 17:34 »
Oddam energiczną, ciekawską koszatniczkę , która ma 4 lata. Oddam osobie, która ma wiedzę na temat opieki nad tym zwierzątkiem i poświęci jej czas, którego ja już w tej chwili nie mam. Jest zdrowa, po wizytach u weterynarza. Najlepiej żeby miała koleżankę do towarzystwa.Osobie zainteresowanej udzielę więcej informacji.  Mogę oddać z dużą i niezniszczone klatką. 
29
Oddam koszatniczkę / Oddam 2 samce Białystok
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ilona11 dnia 19 Kwi, 2021, 06:17 »
Oddam 2 samce, mają około 1,5 roku. Są oswojeni, chętnie idą do ręki. Bardzo żywiołowy i towarzyscy. Oddam z jedzeniem. Mogę niedaleko dowieść.
30
Przyjmę koszatniczkę / Szukam towarzyszki dla mojej koszatki (dziewczynka)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Niczka dnia 15 Lut, 2021, 19:25 »
Chętnie przyjmę koleżankę dla mojej koszatniczki. Mała niedawno straciła swoją towarzyszkę w wyniku choroby na którą lekarze nie mogli nic pomóc. Jest młoda więc byłoby super gdyby miała towarzyszkę w podobnym wieku. Rozważamy ewentualne przyjęcie dwóch koleżanek. Zaopiekują się nią dwoje dorosłych ludzi w domu bez innych zwierząt. Jesteśmy ze Szczecina więc szukamy w województwie zachodniopomorskim i okolicach do 100 km od Szczecina.
Już niekatualne!
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10
SimplePortal