hypothetical
29 Mar, 2024, 06:29

Autor Wątek: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...  (Przeczytany 22029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BigAndSylwia

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #75 dnia: 04 Gru, 2009, 22:34 »
i już pisałam co Claudi miał na myśli, opłacanie transferu kosztuje i lepiej aby ten transfer był spozytkowany na coś bardziej konstruktywnego niż kłótnie i przepychanki.
osobiście jakbym za coś płaciła to też nie chciałabym aby to rodziło negatywne emocje gdy z zalozenia powstało po to aby pomagać. przekaz Claudiego był raczej jasny a Ty opatrznie go zrozumiałes i dalej ciągniesz ten temat mimo, że został on wytłumaczony.

a ja napisałem co ja miałem na myśli, bo zarzucono mi znowu, nie moją opinie, po czym ktoś by się obraził... może i go źle zrozumiałem ja nie przeczę, ale po wypowiedzi Andreas'a wyszło by jeszcze że na dodatek go obrażam... a tak nie jest


a i ja wciąż nie rozumiem te wasze "konkrety"

Marcin-->Lepidodactylus lugubris X2,Eublepharis macularius,  Acanthoscurria geniculata L10,Lasiodora parahybana L6,Hierodula membranacea L6,Szynszylek Tosia

Sylwia-->Szynszylek Lusia :D

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #76 dnia: 04 Gru, 2009, 22:38 »
konkrety to konkrety, np
podobają/nie podobają mi się nowe rangi [te pod nickami]
podobają/nie podobają mi się nowe grupy [nowicjusz, szynszylomaniak]
podoba/nie podoba się scalanie tematów, cenzurowanie/moderowanie wypowiedzi, konkursy na forum, brakuje mi takiego a takiego działu, taki a taki punkt w regulaminie uważam za zbędny a to a to warto byłoby dopisać.
+ uzasadnienie.

to są konkrety.

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline magaskas

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 88
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szyl, Chin
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #77 dnia: 04 Gru, 2009, 22:39 »
Burza w szklance wody, a autorka pierwszego posta chyba tutaj jeszcze nie zajrzała... A kłótnia trwa...
Moim zdaniem nie zawsze dosadnie znaczy dobrze. Nie chodzi o głaskanie po główce, ale powinniśmy respektować czyjeś uczucia i starać się nawet nieumyślnie ich nie ranić.

Zatrzymać nieskończoność w garści i wieczność w chwili...

Offline BigAndSylwia

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #78 dnia: 04 Gru, 2009, 22:47 »
brakuje mi działu "zrób to sam" hehehe ale to już mówiłem ^_^ mam masę pomysłów nie koniecznie na klatki, z którymi mógłbym się podzielić, a dział klatki, to jednak klatki, jak ktoś będzie szukał czegoś innego to tam zajrzy w ostateczności :)

Autorki pierwszego postu nie ma, bo wątek został przeniesiony, ale pewnie z drugiej strony się wypłoszyła, cóż naturalny odstrzał... Pewnie że głaskanie nie jest dobre i to też pisałem, wystarczy jednak czasem trochę pomyśleć... może zacząć pić meliske? albo yerba? albo neospazminke sobie łyknąć, bo czasem ma  wrażenie, że ludzie wracają po pracy.. źli na świat, i zamiast sobie odpocząć, to na forum siadają i wypisują żeby im złość zeszła, jak się nowy podwinie

a to kolejny konkret, ale już chyba został rozwiązany wielkim Global PW do użyszkodników, ale i tak napiszę, nie podoba mi się przyjmowanie nowych :)


nie podoba mi się kolor ostrzeżenia pierwszego stopnia... powinien być czerwony ! (znowu dziecinne podejście, ale powaga czasem zabija)
« Ostatnia zmiana: 04 Gru, 2009, 22:52 wysłana przez BigAndSylwia »

Marcin-->Lepidodactylus lugubris X2,Eublepharis macularius,  Acanthoscurria geniculata L10,Lasiodora parahybana L6,Hierodula membranacea L6,Szynszylek Tosia

Sylwia-->Szynszylek Lusia :D

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #79 dnia: 04 Gru, 2009, 22:52 »
Cytuj
Nie znalazłem sprzecznosci [... w swoich wypowiedziach...] wiec nie wiem o co chodzi.
O takie konkrety prosiłem ... a nie definicje na temat tego co uważają na studiach.

Cytuj
...konkrety ...
w poście z "regulaminem" w tle poprosiłem o to zeby mówić która wypowiedx jest 'zła" i która konkretnie odpowiedź powinna być zbadana przez obsługe (nie pisze "administracje" ... bo nie wszystko musi podlegac moim osądom, chociaż zadziwiajacym jest tez ze gdzieś użyto sformułowania 'kiepscy adminowie" a potem Big piszesz ze reszta zespołu jest super a ta reszta to sami administratorzy ...)

Po przeczytaniu w całosci watku zauwazyłem ze pierwsze posty były nacechowane 'nieprzychylnoscią" - fakt.
Potem pojawił się post Big który odpowiada w uprzejmy sposób ... ale niestety natychmiast czynisz przytyki które są "nie na temat" i powiem tak, gdybym w tym momencie był tym zgorzkniałym i niedobrym facetem ktory tylko szuka jak by tu sobie ego podbudować, to wlepiam Ci juz wtedy ostrzezenie za 'nie na temat" i wpisuje prośbe o trzymanie się tematu.
Ale zadna z "nieprzychylnych" wypowiedzi nie podlega pod "obraze" moim zdaniem, które to zdanie wyrażam wpisujac opinie na temat przychylnosci i "głaskania" nowych ... więc miałem wciąż nadzieję że Forum jak Forum zdarzą się opinie pozytywne i negatywne ...
ale pojawiły sie komentarze co do tego jak to "źle na forum" ...
geneza konfliktu tak wygladała w moich oczach ...

Cytuj
a potem jak dziecko w podstawówce mam ci dać ściągać, abyś się mógł pod nimi podpisać?
i tutaj oczywiscie tez nie dostrzegasz nic niestosownego w treści ?

I tyle chyba ... we wątku to już raczej tylko odpowiadał będę gdy konkretnie ktoś mnie zapyta ... bo źle mi się kojarzy narzekanie na atmosferę "tego" Forum i tej 'administracji" bez personalizacji do kogo konkretnie co się tyczy.

P.S. autorka tekstu pierwotnego NIGDY wiecej nie zalogowała się na Forum po wpisaniu tego jedynego posta więc nie ma pojęcia co on spowodował ... nie chce abyście pomysleli że teraz wykorzystam to jako argument na swoja obronę ale od poczatku wiedziałem że tak zapewne bedzie dlatego 'sp[iałem ten wątek na straty" i jak to ktoś mi powiedzial "zaskakujaco i przekornie" rozpoczałem dyskusje zamiast poczyscic wszystko i zapomniec o sprawie ...
 

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Claudi

  • Gość
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #80 dnia: 05 Gru, 2009, 19:56 »
Drogi Marcinie vel BigAndSylvia,

Tym razem powiem krótko

Jeśli nie podoba Ci się nasze Forum
 Droga wolna, dziękuję i dobranoc. Ja w każdym razie powstrzymywać Cię przed jego opuszczeniem nie zamierzam. To wolny kraj, nie ma obowiązku przynależności do Forum Szylek. Na pewno znajdziesz gdzieś takie, gdzie będziesz mógł się oddawać zajadłym dyskusjom. Forum Szylek nie będzie Hyde Parkiem, nie po to powstało.

Jeśli podoba Ci się nasze Forum:
Zostań i zacznij dyskutować na tematy MERYTORYCZNE, to jest związane ze zwierzętami.

Jeśli w ciągu najbliższych dni znowu stwierdzę, że oddajesz się dyskusjom z szynszylami zupełnie nie związanymi, zmuszony będę osobiście Cię zbanować, bez względu na to czy cłu Internet uzna to za niedemokratyczne czy nie.

Wyjaśnię jeszcze jedno: Twoja opinia o administracji tego Forum jest mi najzupełniej obojętna (w nowszej wersji slangu: totalnie lata mi ona kalafiorem). Chcesz dyskutować, jatrzyć i trollować - bomba, rób to ALE NIE TUTAJ.

I to jest MOJE PIERWSZE I OSTATNIE OSTRZEŻENIE.

Pozdrawiam -
Claudi
 


Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #81 dnia: 05 Gru, 2009, 23:28 »
i tak też zostało... rodzina, beż możliwości wstąpienia jak się nie podporządkujesz całkowicie...

Bzdury totalne, ja sie nigdy nikomu nie podporzadkowywowalam.
Ja respektuje nowych i starych uzytkownikow i zawsze pisalam to co mysle.
Ale mysle, ze ten temat jest juz zamkniety !!!!!

Claudi

  • Gość
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #82 dnia: 07 Gru, 2009, 09:18 »
Zaiste, nie ma sensu go kontynuować.

Offline Rambusia

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 127
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pusia, Szyszunia, Karmelka*
Odp: Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...
« Odpowiedź #83 dnia: 07 Gru, 2009, 09:35 »
Forum jest płaszczyzną merytorycznego dialogu na temat szynszyli. Nie wydaje mi się że koniecznie trzeba z każdym dyskutować jeśli rozmowa idzie w złym kierunku. Posty nie na temat, obrażające innych trzeba kasować. Takie prawo mają moderatorzy i dobrze, żeby z niego korzystali. To trochę przypomina monarchę absolutną, ale trudno. „Odrobina kwasu całe ciasto zakwasza” (1 Kor 5, 6).
A więc proponuję wykasować ten wątek w ch..re!

Mnie też kiedyś ktoś wkurzył  i zareagowałem emocjonalnym postem [nakrzycze]. Szybko jednak moderator (chyba Dream) wykasował go. I bardzo dobrze! To nie jest miejsce na pyskówki! [pifpaf]
Oczywiście nie chodzi o to, by na czas przebywania na forum wyłączyć emocję. Tego zrobić się nie da. Każdemu zdarzy się impulsywna reakcja lub post nie na temat. Jeśli goście zaczynają się kłócić, kto ma zaprowadzić porządek jak nie gospodarz?
« Ostatnia zmiana: 07 Gru, 2009, 09:55 wysłana przez Rambusia »

 

Kto jakiego nicka używa na Forum a jakiego na Yahoo?

Zaczęty przez gosiakDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 4000
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2007, 22:01
wysłana przez Katrin
Zanim zaczniesz pisać posty-Czyli co o Forum wiedzieć trzeba

Zaczęty przez EbeDział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 8138
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2004, 20:34
wysłana przez Ebe
Obsługa Forum - czyli kto jest kim. Rangi (ikonki) użytkowników + il. wiadomości

Zaczęty przez AndreasDział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 21305
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2015, 17:42
wysłana przez dream*
koszo-admini czyli do kogo zgłosić się z problemami na forum

Zaczęty przez dream*Dział Sprawy Forum

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 11352
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2016, 16:25
wysłana przez dream*
Ukrywanie wiadomości przed niezalogowanymi użytkownikami forum

Zaczęty przez dream*Dział Sprawy Forum

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 10153
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2016, 14:48
wysłana przez dream*
SimplePortal