hypothetical
28 Kwi, 2024, 01:32

* Koszatniczka - na tym forum dowiesz się wszystkiego o opiece nad koszatniczką.

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 4 5 6 7 [8] 9 10
71
Oddam koszatniczkę / 2 letni samczyk szuka domu (Warszawa)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez boxes650 dnia 13 Paź, 2019, 01:22 »
Mam do oddania fajnego chłopca około 1,5-2 lata, jest zdrowy ale doskwiera mu samotność po śmierci brata, więc potrzebuje nowego towarzysza/towarzyszy. Z nową klatką, pożywieniem i wszystkim. Odbiór w Warszawie
72
Przyjmę koszatniczkę / Odp: Poszukuje koszatki samiczki, koleżanki dla mojej Pilne:) Poznań
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ilona43 dnia 03 Paź, 2019, 10:01 »
W jakim wieku mogę wydawać małe koszatniczki 
73
My i nasze zwierzęta / Emocje koszatniczki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kośka dnia 12 Sie, 2019, 11:37 »
Koszatniczki czasem są szczęśliwe, a czasem się czegoś boją, a czasem są złe. W tym poście napiszę wam jak to zobaczyć: [:)]

-Są szczęśliwe: wydają ćwierkoczący głos, robią to gdy podczas zalotów i krycia oraz gdy rozpoznają znajomego towarzysza. [viva]
-Jeśli są złe lub przestraszone: wydają głośny pisk. [WOW]
-Jeśli spotykają się dwa samce lub samice: będą wydawać szczekoczący dźwięki, robią to też gdy się je drażni lub gdy są zaniepokojone.  [taniec]

Rzadko gryzą, chociaż mogą to zrobić gdy czują się zagrożone lub pomylą rękę itp. z jedzeniem.


Mam nadzieję, że ten post wam się przydał. [good]
74
Problemy zdrowotne, choroby koszatniczek / Odp: Koszatniczki zjadły foliowe opakowanie po sianku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kośka dnia 09 Sie, 2019, 15:03 »
Jeśli chodzi o moje koszatniczki to też kiedyś zjadły trochę foli i nic im się nie stało.
75
Oddam koszatniczkę / Odp: Oddam dwie koszatniczki (samczyki)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez renatka1984 dnia 06 Sie, 2019, 17:06 »
Czy to jeszcze aktualne? Jestem że świętokrzyskiego.
76
Klatki dla koszatniczek / ;
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kośka dnia 31 Lip, 2019, 17:41 »
;
77
Oddam koszatniczkę / Oddam dwie koszatniczki (samczyki)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dryrosepetal dnia 25 Lip, 2019, 14:03 »
Hej! Mam do oddania w dobre ręce dwie młode koszatniczki- samczyki. Obecnie mają trzy tygodnie, więc do oddania byłyby dopiero za następne 2-3. Przyzwyczajone do obecności człowieka i noszenia na rękach. Nie są z pseudohodowli- znajomi moich rodziców wzięli do siebie dwie koszatniczki, okazało się, że dziecko ma alergię, więc moi rodzice- wszystkie dzieci nasze są- wzięli od nich te koszaty. Okazało się, że jedna z nich była w ciąży- urodziła trzy maleństwa. Niestety 5 koszatniczek przerasta nasze możliwości, dlatego szukamy im innego domu. Są przecudowne i przyjazne, jestem w stanie je zawieźć, gdzie będzie trzeba, byle znalazły kochającą rodzinę...

Edit: nieaktualne :)
78
Przywitaj się / Cześć
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kośka dnia 26 Cze, 2019, 22:20 »
Cześć Wszystkim! [:)]
Od dawna marzyłam o jakimś zwierzaku i wyszło, że będą to dwie koszatniczki. Posiadam je od pół roku są to samiczki Lila i Mila. [:D]
Jestem na tym forum, ponieważ mam nadzieję, że dowiem się tu wielu przydatnych informacjach o koszatniczkach i równierz niektórym pomogę. [good]
79
Oswajanie koszatniczek / Odp: Agresywna koszatniczka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kośka dnia 26 Cze, 2019, 21:54 »
A jak zaczęłaś czy od razu po przyprowadzeniu do domu podnosiłeś je itp. ? [pytam]
80
Oswajanie koszatniczek / Odp: Oswajanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kośka dnia 26 Cze, 2019, 21:48 »
Według informacji na internecie, rzeczywiście koszatniczki śpią w 20-minutowych cyklach.

Ale w praktyce wygląda to różnie np. Moje koszatniczki śpią wtedy kiedy jest zazwyczaj cicho, a ta cisza czasami trwa długo naprzykład w nocy. [:)]
Strony: 1 ... 4 5 6 7 [8] 9 10
SimplePortal