18 Kwi, 2024, 11:56

* Koszatniczka - na tym forum dowiesz się wszystkiego o opiece nad koszatniczką.

Image

«
 
»
klatka waskerki klatka waskerki Klatka w klatce :) willa:-) Klatka moich wychowa…
Klatka w klatce :)
Kliknij na obrazku aby wyświetlić go w pełnym rozmiarze
Taki pomysł powstał na biegu gdyż nie miałam innego wyjścia i musiałam szybko gdzieś umieścić samiczkę. Musiałam oddać klatkę tymczasową a samiczka za młoda by poszła do samczyka :) Więc powstała klatka w klatce w późniejszym czasie przyda się jako porodówka :)

Informacje o autorze

Informacje o pozycji

waskerka

  • Ilość pozycji: 11
  • Ilość komentarzy: 10
Wysłano22 Paź, 2014, 15:30
Szerokość × Wysokość500 × 889
Rozmiar pliku103 KB
Nazwa plikuszynszylki1.jpg
Wyświetleń1113
Ocena 1 (1 vote) (Weighted average: 2.09)
Komentarze6
Ostatnia zmiana22 Paź, 2014, 15:32
Kod BBC (do wstawiania na forum)
Kod HTML (do wstawiania na stronie internetowej)
Link bezpośredni
Komentarze Komentarze sortowane według daty - Rosnąco Malejąco

mikar78

  • Ilość pozycji: 103
  • Ilość komentarzy: 431
Komentarz #1 - Wysłano 22 Paź, 2014, 19:14
żeby się nie zdarzył taki przypadek jak opisywała velvet przyszło mi do głowy żeby wstawić kawałek pleksi w miejce gdzie się mogą ewentualnie jednak styknąć prze tą siatkę. Taką pleksę można łatwo wstawić i później ściągnąć. Nadal będa się widziały, ale nie będą miały możliwości coś zmajstrować. Malutkoej na pewno domek potrzebny, bo nie ma sie gdzie schować. Klatka na pewno daje mnóstwo możliwości, bo jest duża. Ciężko mi ocenić szerokość półek, ale na zdjęciu wyglada, że te przy bokach są wąskie może warto jednak zamontowac szersze żeby zminimalizowac ryzyko upadku? Przy takiej przestrzeni można mnóstwo fajnych rzeczy zrobić. Jak mój Toficzek był malutki to dodatkowo zamontowałam półki, które miały służyć jako asekuracja żeby w razie szalonego biegu czy skakania z resztą nie zdarzył się wypadek typu, że spadł z wysokiej półki na sam dół, zawsze cos miał niżej, dopiero niedawno troche im luźniej zrobiłam.

waskerka

  • Ilość pozycji: 11
  • Ilość komentarzy: 10
Komentarz #2 - Wysłano 23 Paź, 2014, 00:20
Malutka ma kryjówkę pod półką z jedzeniem jest dość duża więc spokojnie tam wejdzie i jest osłoniona na domek nie ma miejsca. Zresztą we wcześniejszej przejściowej klatce miała mały domek i wogóle tam nie chciała wchodzić tak jak Tofuś jego domek służy jedynie do obgryzania go ani razu tam nie był żeby poleżeć to samo jest z hamakiem kompletnie na niego nie wchodzi jakby nie istniał :) NIe wiem czy to Fifi go nie przełożę może ona chociaż skorzysta )  a co do półeczek fakt są wąziutkie dosyć ale tylko takie mieliśmy zresztą szersze by tam nie weszły bo by na siebie nachodziły póki co szylki są jeszcze malutkie ale jak już będzie je można razem połączyć wtedy będzie szeroko bardzo i półki będą szersze

mikar78

  • Ilość pozycji: 103
  • Ilość komentarzy: 431
Komentarz #3 - Wysłano 23 Paź, 2014, 08:23
to że będą na siebie nachodzić w takim sensie jak masz od dołu to właśnie dobrze, bo jakby maluszek nie trafił skacząc na półkę to spadnie na tą co jest niżej, a tak to spodnie na sam dół. Jestem kiepska w tłumaczeniu ale chodzi mi o to, że półki w szczególności właśnie dla maluszków powinny być na zakładkę. Co do tuneli i tego typu rzeczy polarowych to czasami szyli potrzebują czasu żeby się do nich przekonać. Moje na odmianę nie akceptują drewnianych zaraz idą na nie nasikać i mają domki polarowe, tunele, rondelki i hamaczki.

Gość

Komentarz #4 - Wysłano 23 Paź, 2014, 09:30
Klatka jest naprawdę sporych rozmiarow i więcej czy szersze półki i domek to spokojnie by się tam zmieściły

waskerka

  • Ilość pozycji: 11
  • Ilość komentarzy: 10
Komentarz #5 - Wysłano 23 Paź, 2014, 16:26
Klatkę mam od maja wcześniej były szersze półki ale jak przedzieliliśmy dla samiczki było by ciężko na szersze półeczki ale jakby kiedyś tam w przyszłości ta mniejsza miała posłużyć za porodówkę te półki zostaną zdjęcie na pewien czas nie ma problemu z ich odkręceniem :) Tak jak móiłam klaka domek i hamak są od maja i kompletnie Tofcia to nie interesuje :)

waskerka

  • Ilość pozycji: 11
  • Ilość komentarzy: 10
Komentarz #6 - Wysłano 23 Paź, 2014, 16:28
Aha wymiary klatki to 80x50x150 :)
Aeva Media 1.4w © 2008-2011 Nao & Dragooon - Wedge: level up your forum!
SimplePortal