OGŁOSZENIA > Oddam koszatniczkę

Oddam dwie koszatniczki samczyki 3 letnie z pełnym wyposażeniem i klatką. Olesno

(1/1)

Darkness:
Z racji przeprowadzki oraz zmiany pracy jestem zmuszony oddać dwie koszatniczki. Obecnie pracuję za granicą, posiadam w domu dwa psy i sytuacja zmusiła mnie do przeprowadzki do bloku, w związku z czym nie jestem w stanie zapewnić koszatniczkom spokojnego życia oraz odpowiednich warunków. Prócz koszatniczek oddam za darmo dwie paczki dobrej karmy pozbawionej cukru, sianko, pelet, trociny, ziółka, kolby do gryzenia i wiele więcej. Klatka duża, stawiana na czterech drewnianych nogach, dno kuwety oraz półki zabezpieczone przez gryzeniem.
Koszatniczki i całe wyposażenie jest do odbioru w miejscowości "Olesno", 50 km od Opola oraz 70 km od Częstochowy.
Koszatniczki oddam tylko w odpowiednie, odpowiedzialne ręcę, które wiedzą jak zajmować się tymi gryzoniami oraz są w stanie zapewnić im odpowiednie warunki.
Koszatniczki oswojone z ludźmi oraz zwierzętami, nie gryzą człowieka, są ciekawski i pełne energii, zęby w odpowiedniej kondycji, nigdy nie narażane na przeciąg czy przewianie. Nigdy nie chorowały, są to bracia którzy bardzo dobrze się dogadują.
Zapraszam do kontaktu ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej