WAŻNE > Sprawy wymagające interwencji

Samczyk, czy samiczka?

(1/2) > >>

Annie:
Witam wszystkich,
Nie wiem gdzie przyporządkować wątek więc wrzucam tutaj. Wczoraj zakupiłam maleńką kosię, niedawno sam zaczął jeść. Miał być chłopak, bo u nas same chłopaki, ale wydaje mi się że to dziewczynka, bo mój starszy wyraźnie się do niej zaleca (macha ogonkiem i ćwierka) plus sprawa podwozia wygląda trochę inaczej niż u starszego. Nie wiem czy to kwestia tego, że jest malutki, czy po prostu nie jest chłopczykiem :)
Jacyś specjaliści w odróżnianiu płci?

 

dream*:
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.

dream*:
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.

Annie:
Jest zaróżowione i rozpulchnione :( to dlatego mój chłopak wpatruje się w nią maślanym wzrokiem. Na szczęście są w osobnych klatkach, razem były tylko na wybiegu, ale mała skutecznie się przed nim broniła. No nic.. bede próbowała reklamować/wymienić mimo że na umowie jest podkreślone że wymian i zwrotów nie przyjmują. Nie chciałabym kastrować starszego :(

dream*:
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej