O NAS > My i nasze zwierzęta

koszognojki dream*

<< < (2/4) > >>

dream*:

--- Cytat: junoo w 23 Kwi, 2016, 19:40 ---P.S. To jesteśmy kwita! Ty mi Rajtka, ja Ci Benia :P

--- Koniec cytatu ---

tak, to musiał być wyższy plan :)

mam nadzieję, że dziś już Benio da mi się wymiziać  [love]

Dosiek:
No to teraz musisz dream napstrykać pełno romantycznych fot :P
Biedne kosze... Jak cudownie, że trafiły do takich super domków.

dream*:
kurcze, w majówkę jak będzie ładna pogoda to postaram się pocykać chłopcom fotki :)
Są nierozłączni i ćwierkają do siebie  [love]
jestem taka szczęśliwa, nie macie pojęcia :)

Ostatnio strasznie wzruszył mnie Benio który z Cykiem wygrzewał się w słońcu na półce na wysokości parapetu i przestraszyły go na śmierć dwie sroki które lądowały na dachu bloku.
Ze strachu aż spadł dwie półki niżej i w rozpaczliwych piskach nawoływał Cyka który ledwo co otworzył oczy żeby zobaczyć co się dzieje ale stwierdził, że nigzie się nie rusza :) Biedny Benio to uciekał niżej, to wracał na wyższą półkę żeby zobaczyć czy Cyk dalej tam siedzi i zawołać go rozpaczliwym piskiem a później powoli i nieśmiale wdrapał się na górę i przytulił  [love]

junoo:

--- Cytat: dream* w 28 Kwi, 2016, 21:21 ---w majówkę jak będzie ładna pogoda to postaram się pocykać chłopcom fotki :)
--- Koniec cytatu ---
Majówka trwa...  [bacik]
hihihihi  :P

dream*:
Dobra :) udało mi się złapać ładną pogodę :) (bez tego mój telefon robi strasznie brzydkie zdjęcia)
wybaczcie, że taki syfon w klatce ale zaraz będziemy sprzątać i przenosić koszyki do większej woliery.

mianowicie z tej: olx.pl/oferta/duza-klatka-dla-szynszyli-lub-fretki-150-cm-wysokosci-CID103-IDdQN27.html
przenoszą się do szynszylowej 50x100x185 :)
a szyle niestety przenoszą się do woliery którą teraz zamieszkują koszyki bo w niej były zgodniejsze (Wata walczy o kołowrotek)

tak jechaliśmy metrem do domu:











miał totalnie łyse przednie łapeczki i wytarty od gryzienia prętów nosek - powoli zaczyna mu to zarastać choć dalej urządza mi koncerty ;) chętnie wychodzi na wybieg i w ogóle jest super ciekawski i żywiołowy :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej