28 Mar, 2024, 13:47

* Koszatniczka - na tym forum dowiesz się wszystkiego o opiece nad koszatniczką.

Image

«
 
»
Zamek w Szynszyl­andi… Troche serca i miłoś… Klatka moich klusek Klatka Tofika po dro… Mieszkan­ie Figi :) n…
Klatka moich klusek
Kliknij na obrazku aby wyświetlić go w pełnym rozmiarze
Tak to wygląda w chwili obecnej.
Na dole gałąź jabłoni już mocno objedzona, ale nadal z nią walczą.
Jeden domek trójkątny w którym siedzi Koga (standard), niestety strasznie się rozpycha, dlatego jego towarzysz Arti ma od dziś swój do własnego użytku - nie wiem czemu ale woli mieć dach odkryty, może czuje się bezpieczniej.
Na górze też karuzela, jednak nie wiem czy przymocować ją do deski. czy jakoś zamortyzować, bo trochę się wyrobiła i robią duży hałas podczas biegania, poprzednio miałam pod karuzelą wyłożone materiałem i nawet zdawało egzamin, na moje szczęście trykot ich nie interesuje.

Coś jeszcze do domowego zacisza byłoby przydatne?

Informacje o autorze

Informacje o pozycji

agonytokyo

  • Ilość pozycji: 30
  • Ilość komentarzy: 43
Wysłano30 Gru, 2013, 18:19
Szerokość × Wysokość768 × 1024
Rozmiar pliku252 KB
Nazwa plikuP1000652.JPG
Wyświetleń879
Ocena 5 (1 vote) (Weighted average: 4.88)
Komentarze3
Kod BBC (do wstawiania na forum)
Kod HTML (do wstawiania na stronie internetowej)
Link bezpośredni
Komentarze Komentarze sortowane według daty - Rosnąco Malejąco

Basia_W

  • Ilość pozycji: 0
  • Ilość komentarzy: 229
Komentarz #1 - Wysłano 30 Gru, 2013, 19:54
Klatka może stanowić wzór PORZĄDNYCH półek o odpowiedniej szerokości, niektórzy mają duże klatki, a półeczki tak wąskie, że szylka może tylko wzdłuż takowej się usadowić.

Ja do takiej klatki jedynie jakieś kładki bym dodała.

Mysza <")))/

  • Administrator
  • Ilość pozycji: 63
  • Ilość komentarzy: 409
Komentarz #2 - Wysłano 30 Gru, 2013, 23:56
karuzele możesz przykręcić wkrętami do drewna.

Celna uwaga Basiu. Też często mam wrażenie, że niektóre klatki są super wielkie a półki w nich takie wąskie jak żerdki w kurniku ;p
Ja ostatnio zmieniałam półki wiec każda ma co najmniej 20-25cm szerokości a jedna na którą wychodzą z tunelu ma nawet 35cm, a co im będę żałować :D
Ostatnia zmiana: 31 Gru, 2013, 00:12

agonytokyo

  • Ilość pozycji: 30
  • Ilość komentarzy: 43
Komentarz #3 - Wysłano 31 Gru, 2013, 10:25
Dzięki za odpowiedzi. W poprzedniej klatce miałam kładki, jednak w ogóle z nich nie korzystali. Ale tutaj faktycznie by się przydała pomiędzy tymi dwiema półkami na środku. Może jakiś most z gałązek?   Artemis ma zwyczaj przeciskać się pomiędzy półką, a prętami, gdzie są 4 cm przerwy. Taki człowiek (szynszyla) guma. Koga tak nie robi, bo jest na to zbyt puszysty, ewentualnie kwestia charakteru - jest wygodnicki.
Aeva Media 1.4w © 2008-2011 Nao & Dragooon - Wedge: level up your forum!
SimplePortal